TEKNİK HİZMETLER

Teknik departmanımız, yönetimimiz altındaki tüm gemiler ile diğer müşteri şirket gemileri ile ilgilenmektedir. Etkili yönetim ve kontrolü sürdürmek için her zaman en yüksek teknoloji araçlarını kullanırız. Ayrıca, Teknik Departman çevreye ve güvenliğe büyük önem vermektedir.

Yetenekli teknik ekiplerimiz, gemilerden gelen düzenli raporları ve detaylı dahili teftişleri yaparken, gemi performansını ve durumunu izler.
Sahiplerin finansal durum hakkında tam olarak bilgilendirilmelerini sağlamak için detaylı işletme maliyet raporları hazırlanır ve gemi performansının hem teknik hem de mali yönlerini tartışmak için sahiplerle düzenli toplantılar yapılır.

Bu aynı zamanda gelecekteki mevzuata uymak ve verimliliği en üst düzeye çıkarmak için sahiplere yükseltme teklif etmemizi sağlar.
Mağazaların ve yedek parçaların arzının hızlı ve ekonomik bir şekilde yönetimi, yönetimde başarının anahtarlarından biridir.

Yönetim ekibimiz, yüksek teknik standartların korunması, güncel gemi bakımının sağlanması, kararlaştırılan maliyetlerin sürdürülmesi ve kurallara uygun olarak çalıştırılması konularında müşterilerimizin ihtiyaçlarını teknik gereksinimlerle uyumlu hale getirmek için teknik personel ile yakın işbirliği içerisinde çalışmaktadır. ve düzenlemeler.